Dorota

with Brak komentarzy

Brak mi słów, żeby opisać jak bardzo cieszę się z realizacji kolejnej stylizowanej sesji ślubnej. Na miejsce przygotowań Panny Młodej wybrałam apartament w Sopocie. Dzięki uprzejmości Marina Apartments mogliśmy gościć w eleganckim apartamencie w centrum kurortu. Charakter miejsca idealnie wpasował się w tajemniczy klimat sesji, trochę mroczny i ciemny. Profesjonalny makijaż wykonała utalentowana Bogusława Mróz, a o stylizację zadbała niezastąpiona Sandra Jozajtis. Pozowała przepiękna modelka Dorota Porożyńska. Bukiet dostarczyła Kwiaciarnia Blue Bell w Gdańsku.

Myślę, że wynajem apartamentu na czas przygotowań do ślubu to bardzo dobry pomysł. Oczywiście ja zawsze będę zwolenniczką domowych klimatów i sesji we własnym, rodzinnym domu. Jednak w przypadku apartamentu macie możliwość wyboru wnętrza, które pasuje charakterem do całej ceremonii. Nie musicie się martwić o porządek! Możecie wygodnie zaaranżować sesję zdjęciową, przyjąć makijażystę i fryzjera. Rozwiązanie idealne, jeśli pobieracie się w innej miejscowości.

Ostatecznie jednak, nie ważne gdzie, czy w hotelu, w wynajętym apartamencie czy w rodzinnym domu, zadbajcie o ten poranek, aby był spokojny, bez nerwów i pośpiechu. Niech dzieje się magia