Dlaczego akurat fotografia prawdziwa? Niedoskonała. Niepozowana. Nie mieszcząca się w jakichkolwiek schematach. Bardzo lubię fotografować, gdy nikt nie patrzy. Wyłapywać ułamki chwil, które mijają bardzo szybko, nie zawsze pozostawiając po sobie wyraźne wspomnienia.

Ciepło emocji i ciepło uchwyconych kadrów – to mój sposób na dzielenie się z Wami wspomnieniami z dnia Waszego ślubu. Doceniam, że wybieracie właśnie mnie za towarzysza tych ważnych momentów i staram się udokumentować je w taki sposób, żeby zawsze niosły pozytywne emocje, wzruszały i bawiły. Niezmiennie!

Reportaż ślubny to w moim przypadku – uwielbienie dla ślubów plenerowych. Doskonale odnajduję się w tego typu uroczystościach i z przyjemnością Wam towarzyszę, stając się cichym świadkiem wielkich momentów.

Co mogę zaproponować?

Niespieszne przygotowania. Jestem obok – ale jakby mnie nie było. Obserwuję, chłonę Wasze narastające emocje i uwieczniam te detale Waszego dnia, które będziecie chcieli wspominać. Z uwagą, troską i spokojem – jestem.
Ceremonia ślubna. Tutaj oczywiście dokumentuję Waszą ceremonię oraz wszystko to, co dzieje się przed, po i w trakcie. Wcześniej zdążamy się poznać, dzięki czemu doskonale znam Wasze preferencje i działam w spójności z nimi.
Przyjęcie weselne. Najczęściej towarzyszę Wam do godziny 22. Do tego czasu dzieją się wszystkie najważniejsze punkty programu z uwzględnieniem przede wszystkim – naturalnych zachowań, relacji, dobrej zabawy i wzruszeń.
Mini-sesja w trakcie przyjęcia. Wymykamy się, fotografujemy w zacisznym miejscu. Gdy emocje wciąż świeże, gdy wyglądacie dokładnie tak, jak wyglądaliście podczas ceremonii. Wyłapujemy kadry, w których buzują emocje.

*Oferta na rok 2023 od 5600zł

Twoja historia w pięknej oprawie

Jesteście zainteresowani samą sesją zdjęciową?

Chętnie wykonam dla Was sesję narzeczeńską lub poślubną!