Nazywam się Marta i robię zdjęcia. Dążę do tego, aby moja fotografia była prawdziwa i oddawała waszą naturę, bez zbędnego pozowania, sztucznego światła i blend. Zależy mi, abyście dobrze się czuli na sesji, byli ze sobą i dla siebie.

Od niedawna staram się żyć w teraźniejszości. Odprężam się. Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Lubię otaczać się ludźmi z pasją, z wiarą w powodzenie i w to, że Wszechświat jest dobry, nieskończony, a sukces dostępny dla każdego. Fascynują mnie rozmowy i książki o samorealizacji. Podziwiam ludzi odważnych i ciekawych swojego celu w życiu.

Wielokrotnie w ciągu miesiąca na ślubach, plenerach i w domach w całej Polsce spotykam nowych ludzi, otacza mnie wszechobecna miłość i jestem świadkiem czegoś nowego. Zachwycam się, wychodzę ze swojej strefy komfortu, czuję napięcie w powietrzu, jem tort weselny, śpiewam i przeżywam. Te wszystkie małe, wielkie rzeczy sprawiają, że jestem wdzięczna. Mam wrażenie, że wszystko, czego potrzebuję, pędzi w moim kierunku.

Wierzę, że każdy ma coś, dzięki czemu wchodzi na wyższy poziom ekscytacji. Nie każdy już odkrył, co to jest. Ja już wiem, że w moim przypadku jest to fotografia.

Aha! Wierzę też w to, że dobro powraca. Więc bądźmy w porządku i dzielmy się dobrem, które nas spotyka.

O moich zdjęciach mówię, że są prawdziwe. Resztę musicie zobaczyć i poczuć sami.

Kochani, jestem otwarta na rozmowy i spotkania. Nie tylko fotograficzne. Chętnie umówię się na niezobowiązującą herbatę. Dzwońcie i piszcie ♥️

Ma