Ślub i wesele

Ciepło emocji i ciepło uchwyconych kadrów – to mój sposób na dzielenie się z Wami wspomnieniami z dnia Waszego ślubu. Doceniam, że wybieracie właśnie mnie za towarzysza tych ważnych momentów i staram się udokumentować je w taki sposób, żeby zawsze niosły pozytywne emocje, wzruszały i bawiły. Niezmiennie!

Zależy Ci na naturalnych zdjęciach, bez skrępowania i sztywnego pozowania? Zapewniam Cię, tak samo jak Ty, nie lubię sztucznego udawania i robię wszystko abyście czuli się swobodnie podczas sesji. Bardzo lubię fotografować, gdy nikt nie patrzy. Wyłapywać ułamki chwil, które mijają bardzo szybko, nie zawsze pozostawiając po sobie wyraźne wspomnienia.

Chcesz, abym towarzyszyła Wam w dniu ślubu lub pragniesz uwiecznić wspólne chwile we dwoje? Dobrze trafiłaś!

Napisz do mnie a ja poinformuję Cię, czy jestem dostępna w dniu Waszego ślubu. Następnie zaproponuję niezobowiązujące spotkanie, aby poznać szczegóły Waszych ślubnych planów. Po spotkaniu otrzymasz ode mnie ofertę w pdf i podejmiesz ostateczną decyzję. Lekko i bez presji. Wierzę, że za najlepszymi zdjęciami stoją prawdziwe ludzkie relacje, dlatego to spotkanie jest dla mnie bardzo ważne.

Cennik

Całodzienny reportaż ślubny

wraz z sesją tego samego dnia - od 5.600 zł

Umów się ze mną na niezobowiązujące spotkanie i poznaj szczegóły.

Twoja historia w pięknej oprawie

Jesteście zainteresowani samą sesją zdjęciową?

Chętnie wykonam dla Was sesję narzeczeńską lub poślubną!