Nowe studio fotografii w Gdańsku

with Brak komentarzy

Zawsze wierzyłam w moc powoływania rzeczy do życia. Kiedy mówisz coś na głos, nie ma innego wyjścia, jak to zrobić – i dokładnie tak powstało moje studio w Gdańsku. Owszem, pomysł kiełkował przez lata, ale teraz mogę powiedzieć, że to moje słowa i działanie wprawiły ten pomysł w ruch.

Dziś z radością ogłaszam otwarcie nowego studio w Gdańsku. Będę tu fotografować noworodki, przyszłe mamy oraz kobiety, które potrzebują małego zastrzyku pewności siebie – takiego, jaki mogą zapewnić zdjęcia w przyjaznej atmosferze.

 


A tych z Was, którzy zastanawiają się, co odróżnia moje studio od innych, zapewniam, że jest to zupełnie inne doświadczenie. Oświetlenie jest naturalne, nie ma statywów ani papierowego tła, które mogłyby zepsuć nastrój, nie ma też absolutnie żadnego niezręcznego pozowania – jest tylko ludzka więź.

Będę fotografowała przyszłe mamy głównie w ramionach ich partnerów – uchwycę zbliżenia waszych splecionych dłoni i inne momenty bliskości. Nie musisz się też martwić o to, czy znajdziesz coś do ubrania. W mojej szafie są sukienki w naturalnych kolorach oraz przytulne swetry i kapelusze.

Oferta wiosennych sesji w studio już niebawem!