Sesja wizerunkowa lifestyle biznes dla salonu ślubnego Arttrend w Gdańsku

with Brak komentarzy

Jakiś czas temu uruchomiłam akcję skierowaną do kobiecych biznesów. Do zgarnięcia była darmowa sesja lifestyle biznes. Odezwało się do mnie dużo wspaniałych osób z trójmiejskiej branży ślubnej i nie tylko! Byłam tym totalnie przejęta. Jednym z takich zgłoszeń była wiadomość od Karoliny z pracowni Arttrend.

Zaciekawiło mnie wtedy, dlaczego działający od wielu lat salon ślubny i jednocześnie pracowania dekoratorska potrzebuje teraz spontanicznej sesji wizerunkowej. 

Zajrzałam jednak do mediów społecznościowych, na stronę www salonu, w zasadzie wygooglowałam wszystko o Karolinie (Karolina wybacz! :)) i okazało się, że oprócz kilku prywatnych zdjęć profilowych, nigdzie, ale to nigdzie w onlajnowej przestrzeni nie ma zdjęć, ani swoich, ani swoich pracowników. Zastanowiło mnie, dlaczego teraz zdecydowała się to zmienić. 

Było to też dla mnie wyzwanie, bo być może miałam spowodować, że Karolina przekona się do sesji zdjęciowych lub właśnie uzna, że nie jest jej to zupełnie potrzebne.

Ponadto w salonie oprócz sukien ślubnych i pracowni dekoratorskiej Karoliny znajduje się też Makeup Room Agaty Topolskiej. Swoje miejsce ma również krawcowa Emilia. A wisienką na torcie jest nowa marka PURE FOR BRIDES z autorskimi dodatkami dla Panien Młodych. Dlatego na samą myśl wykonania tam sesji miałam ciarki!

Pierwszy telefoniczny kontakt z Karoliną, tylko utwierdził mnie w moim wyborze. Rozmawiało nam się świetnie, miałyśmy podobną wizję na sesję. Wtedy już wiedziałam, że chcę poznać dziewczyny osobiście. No i tak się stało! Umówiłyśmy termin i w ten sposób pojawiłam się w salonie Arttrend. 

Pierwszą godzinę spotkania przegadałyśmy, żeby potem intensywnie fotografować. To był naprawdę wartościowy czas, zrobiłyśmy dużo biznesowych zdjęć w klimacie lifestyle. Myślę, że wyszło bardzo naturalnie i profesjonalnie. To jest jedna z moich ulubionych sesji biznesowych! Jeśli jesteś ciekawa efektów tego spotkania, zapraszam Cię do obejrzenia kilku zdjęć w tym wpisie. 


Jeśli interesuje Cię sesja biznesowa w stylu lifestyle zajrzyj do tego wpisu

>>> Sesja wizerunkowa lifestyle biznes – co to jest i po co się ją robi? <<<